Aedade ja aiapostide puhastus

Miks on aedade ja aiapostide puhastus oluline?

Aedade peale koguneb aja möödudes kemikaale, vetikaid, sammalt, tolmu ja muud mustust. See põhjustab nende määrdumist ja lagunemist. Tihti asuvad aiad sageli läbitavate teede lähedal, kuna teedel liiguvad autod, jälakäijad ja loomad, siis tekib ka sealt mustus, mis aja möödudes koguneb ja hakkab pinda kahjustama. Kui aia äärtele on kasvanud liigselt muru, siis selle korrastamisega aitavad meid Murumehed. Kui piirdeaeda mitte hooldada igasuguse mustuse, tolmu, sambla ja soola eest, siis võib see lõpuks aeda jäädavalt kahjustada. Regulaarne puhastamine aitab aia materjalil säilida.

Kuidas peaks aedasid puhastama?

Aedade puhastamisel parima tulemuse  saamiseks tuleb kasutada õigeid pesuvahendeid ja masinaid. Professionaalse pesuga valime alati teie aiale kõige sobivama, turvalisema ja kiirema lahenduse, millega aed uuesti puhtaks saada. 

Miks usaldada meid oma aiaposte puhastama?

Kasutame õigeid töövõtteid, kvaliteetseid puhastusvahendeid ja masinaid, et pakkuda teile parimat teenust. Puhastame igat tüüpi aedasid, näiteks puidust aiad, metallist aiad, krohviaiad ja kiviaiad. Tellides aedadele professionaalse puhastuse ei pea Teie selle peale enda aega raiskama ja saate olla kindel, et töö on tehtud õigesti. Aedade puhastamise tagajärjel võib tekkida palju mustust mustusejääke, mille viime kõik ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks aedade pesule teostame ka palju muid survepesutöid.

Pretensoonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

aedade puhastus

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.