Akende pesu

Piisav päiksevalgus on parim viis töötajate kevadväsimuse vältimiseks. 

Akende pesu kõrghoonel
Kõrgtööd

Mis juhtub hooldamata tänavakividega?

Kuidas tuleks tänavakive puhastada?

Kemikaalidega tuleb olla alati väga ettevaatlik ja arvestada ümbritsevaga. Tänavakivide puhastamiseks kasutatavad kemikaalid võivad olla väga mürgised ümbritsevale murule ja taimedele. 

Kõige parema tulemuse saab, kui pesta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse kivi sees. Samuti tuleb sellise aparaadiga olla väga tähelepanelik, et ei rikuks ära muru või muud lähedal olevat pinda. 

Äsja pestud tänavakividel tuleb lasta täielikult kuivada ja peale seda võimalikult kiiresti panna vahedesse uus kuiv liiv, et takistada samblal hea kasvupaiga tekkimist.

Kristjan Kullamaa KÕRGTÖÖD_Tiit Tamme_046

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
efran puhastus

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama. 

Miks on vihmaveerennide puhastus oluline?

Vihmaveerenne tuleks hooldada ideaalis kaks korda aastas, kevadel ja sügisel. Sügisesele hooldusele peaks kindlasti rohkem rõhku panema, kuna siis langevad puudelt lehed ja suur osa neist maandub vihmaveerennidesse. Lehed hakkavad seal tekitama ummistusi, mis toovad endaga kaasa mitmeid halbu tagajärgi. Kuna vesi ei saa vabalt voolata, siis muutuvad rennid raskeks ja vesi võib hakata üle ääre voolama, mis määrib ja lõhub fassaadi ja katuse konstruktsiooni. Kui vihmaveerennide puhastus enne külma ja lume tulekut vahele jätta, siis võivad tekkinud ummistused vihmaveerennid lõhki paisutada ja ohtlike jääpurikate moodustumine on palju tõenäolisem.

Miks usaldada meid oma vihmaveerenne puhastama ja kuidas me seda teeme?

Vihmaveerenne puhastame sellisel viisil, et maja fassaad ja kõik ümbritsev jääb selliseks, nagu see enne meie tulekut oli. Peale rennide puhastuse lõpetamist testime, kas vihmaveetorud on tühjad ja vajadusel võtame toru lahti ning teeme täiesti puhtaks selleks, et vesi saaks vabalt mööda renne alla maapinnale voolata . Kasutame vihmaveerennide puhastamiseks spetsiaalset imurit, mis ei pritsi ning sellega saab töö tehtud võimalikult kiiresti ja hästi. Vihmaveerennide juurde ligipääsemiseks saame kasutada redelit ja tõstukit ning vajadusel saame ka köitega katusele minna. Vihmaveerennide puhastamisest tekib palju lehe- ja mustusejääke, mille äraviimisega aitab meid Kaubataxo. Lisaks vihmaveerennide puhastusele teostame ka palju muid survepesutöid

 

 

 

 

 

Vihmaveerennide puhastus Vihmaveerennide puhastus

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjale 12 tunni jooksul.