Kaarhallide puhastus

Miks on kaarhallide puhastus oluline?

Aja jooksul koguneb kaarhalli peale mustus,  mineraarilid, õietolm, lehed ja muud plekid. Päiksevalgus hakkab plekkhoonet pleegitama kui seda mitte pesta nagu juhtub ka autodega. Päikesevalgus tekitab ka ajapikku plekile kriitja valge kile, mis muudab värvi tuhmiks. Kui kaarhalli puhastus edasi lükata hakkab mustus  ja päikesevalgus seda vaikselt lagundama. Kui kaarhalli äärtesse on kasvanud üleliigne muru, siis selle eemaldamisega aitavad meid Murumehed. Vihm küll peseb anagaari, kuid sellest ei piisa angaari täielikuks puhastamiseks. Kaarhalli kõige pikema eluea saavutamiseks tuleks seda pesta vähemalt kord aastas. 

Kuidas peaksks kaarhalli pesema?

Survepesu on lihtsaim ja tõhusaim viis kaarhalli puhastamiseks. Tuleb kasutada õigeid pesuvahendeid ja neid kanda pinnale õiges suunas ja koguses. Kasutada tuleb õiget survet ja loputada rohke veega, et eemaldada kõik pesuvahendi jäägid kuna need võivad moodustada hiljem metallpinnale plekke. 

Miks valida meid enda angaari puhastama?

Meie teostatav  survepesu eemaldab ohutult angaaridele kogunenud mustuse ja setteained. Kaarhalli pestes toimetame ülima ettevaatlikusega kuna kaarhallide õhukest plekki on väga lihtne muljuda ja kahjustada. Kaarhalli puhastamisel võib tekkida palju mustuse mustuse jääke, mille viime kõik ise ära ja sellega aitab Kaubataxo. Lisaks kaarhallide pesule teostame ka palju muid survepesutöid.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul