Katuse puhastus

Miks on katuse puhastus vajalik?

Proffessionaalsel katuse survepesul on mitu eesmärki. Kuna katus on väga suur osa hoone üldpildist, siis muuda puhas katus terve hoone uueväärsemaks ja vastupidavamaks. Katus on mõeldud hoonet kaitsma sademete ja muude ilmastikuolude eest. Katuse puhastus ja hooldus tagavad sellele võimalikult pika eluea ja ilusa väljanägemise. Katuse pesu käigus eemaldame pinnalt vetikad, samblad, hallitused ja kõik muu mustuse. Põhja ja lääne poolsetel katuse külgedel on samblikel eriti soodne keskkond, kus kasvada kuna need kohad saavad üldjuhu vähem päikest ja seisavad kauem niisked. Kõige suuremaks ohuks katusele ongi just sammal, mille niidistik peo igasse mikromõrasse ja selle tagajärjed võivad katuekivid või eterniitplaadid hakata purunema. 

Kuidas peaks katust puhastama?

Katuse pesemisel lähtume alati katuse tüübist ja kliendi soovist. Kui katus on juba väga vana, siis tuleks pesemiseks kindlasti tõstukit kasutada, sest kivid võivad jalge all puruneda. Plekkkatustele pole näiteks vaja ühtegi vahendit, sest töö teeb ära ka lihtsalt kõrgsurvel kuum vesi. Kivi- ja eterniitkatustel seevastu kasutame mitmeid vahendeid nii enne kui ka pärast pesu, sest seal tuleb nii mustus paremini maha ja tulemus kestab kauem. 

Miks usaldada meid oma katust puhastama?

Kasutame õigeid töövõtteid, kvaliteetseid puhastusvahendeid ja masinaid, et pakkuda teile parimat teenust. Puhastame igat tüüpi katuseid, olenemata kõrgusest, asukohast ja katuse vanusest. Tellides katusele proffessionaalse puhastuse ei pea Teie selle peale enda aega raiskama ja saate olla kindel, et töö on tehtud õigesti. Katuse puhastamise tagajärjel võib tekkida palju mustust mustusejääke, mille viime kõik ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks katuse pesule teostame ka palju muid survepesutöid.

Pretensoonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.

katuse puhastus