Efranpuhastus.ee veebilehel toimuvad hooldustööd. Vabandame ebamugavuste pärast. 

Katuse puhastus

Pikalt kestva katuse nimel 

tänavakivide puhastamne
hooldamata tänavakivid

Mis juhtub hooldamata tänavakividega?

Kuidas tuleks tänavakive puhastada?

Kemikaalidega tuleb olla alati väga ettevaatlik ja arvestada ümbritsevaga. Tänavakivide puhastamiseks kasutatavad kemikaalid võivad olla väga mürgised ümbritsevale murule ja taimedele. 

Kõige parema tulemuse saab, kui pesta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse kivi sees. Samuti tuleb sellise aparaadiga olla väga tähelepanelik, et ei rikuks ära muru või muud lähedal olevat pinda. 

Äsja pestud tänavakividel tuleb lasta täielikult kuivada ja peale seda võimalikult kiiresti panna vahedesse uus kuiv liiv, et takistada samblal hea kasvupaiga tekkimist.

tänavakivide puhastamine

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
efran puhastus

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama. 

Miks on katuse puhastus vajalik? (siit allapoole pane siis kõik delete)

Proffessionaalsel katuse survepesul on mitu eesmärki. Kuna katus on väga suur osa hoone üldpildist, siis muudab puhas katus terve hoone uueväärsemaks ja vastupidavamaks. Katus on mõeldud hoonet kaitsma sademete ja muude ilmastikuolude eest. Katuse puhastus ja hooldus tagavad sellele võimalikult pika eluea ja ilusa väljanägemise. Katuse pesu käigus eemaldame pinnalt vetikad, samblad, hallitused ja kõik muu mustuse. Põhja ja lääne poolsetel katuse külgedel on samblikel eriti soodne keskkond, kus kasvada kuna need kohad saavad üldjuhu vähem päikest ja seisavad kauem niisked. Kõige suuremaks ohuks katusele ongi just sammal, mille niidistik poeb igasse mikromõrasse ja selle tagajärjed võivad katusekivid või eterniitplaadid hakata purunema. 

Kuidas peaks katust puhastama?

Katuse pesemisel lähtume alati katuse tüübist ja kliendi soovist. Kui katus on juba väga vana, siis tuleks pesemiseks kindlasti tõstukit kasutada, sest kivid võivad jalge all puruneda. Plekkkatustele pole näiteks vaja ühtegi vahendit, sest töö teeb ära ka lihtsalt kõrgsurvel kuum vesi. Kivi- ja eterniitkatustel seevastu kasutame mitmeid vahendeid nii enne kui ka pärast pesu, sest seal tuleb nii mustus paremini maha ja tulemus kestab kauem. 

Miks usaldada meid oma katust puhastama?

Kasutame õigeid töövõtteid, kvaliteetseid puhastusvahendeid ja masinaid, et pakkuda teile parimat teenust. Puhastame igat tüüpi katuseid, olenemata kõrgusest, asukohast ja katuse vanusest. Tellides katusele proffessionaalse puhastuse ei pea Teie selle peale enda turvalisust katusel turnides ohtu seadma ega aega raiskama ja saate olla kindel, et töö on tehtud õigesti. Katuse puhastamise tagajärjel ummistuvad tavaliselt vihmaveerennid katuselt tulnud samblaga. Peale katuse puhastuse lõppu teeme alati puhtaks ka teie vihmaveerennid. Tekkinud sambla ja mustusejäägid viime kõik ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks katuse pesule teostame ka palju muid survepesutöid.

Pretensoonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

Katuse puhastus; survepesu; katuse kaitsetöötlus
Katuse puhastus; katuse survepesu; sambla eemaldus; katuse taastamine

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.