Tänavakivide puhastus

Miks on tänavakivide puhastus ja hooldamine oluline?

Tänavakivide professionaalsel süvapesul on mitu eesmärki. Kuna kivisillutis paikneb õues, siis koguneb sinna aastatega palju mustust ja sodi, mis ei ole kivide elueale hea. Tänavakivid on tihti ühed esimesed pinnad, mida inimesed majade juures märkavad ja nende puhastamine parandab tunduvalt teie kodu ja hoovi väljanägemist ning väärtust. Kivide süvapesu eemaldab kivilt mustuse, soolajäägid talvest, sambla ja vetikad. Kui kivide peale on kasvanud murukiht, siis selle eemaldamisega aitavad meid murumehed. Kuna kivid on poorsed pinnad, siis on mustus ja setted sügaval kivi sees ja seda ei saa eemaldada lihtsalt harja ja veega. Kui tänavakivide puhastus pikalt edasi lükata, siis võib see lõpuks kividele saatuslikuks saada, kuna sammal hakkab kivi sisse enda niidistikku rajama ja see võib viia kivi mõranemiseni. 

Kuidas tuleks tänavakivisid puhastada?

Sillutisele tuleb kanda õiged kemikaalid, mis lagundavad kivi küljest lahti kõik mustuse, soola ja settetolmu, mis sinna varasemate aastatega on kogunenud. Suurt rõhku tuleb panna ka sambla eemaldamisele ja seda teha õigesti, et kõik kivide vahed jääksid puhtad ja tulemus kestaks kaua. Kui aine on oma töö lõpetanud siis käiakse tänavakivid üle spetsiaalse pinnapuhastajaga, mis peseb ja loputab neid veega iga võimaliku nurga alt. Parima tulemuse saamiseks tuleks pesu teostada kuuma veega, see lagundab mustuse ka kivi sees. 

Miks usaldada meile oma tänavakivide puhastus?

Meie teostatav tänavakivide puhastus eemaldab tõhusalt kivide peale, vahele ja sisse kogunenud mustuse ja sambla. Kasutame kvaliteetseid pesuvahendeid ja masinaid ning tegutseme professionaalselt, et tagada teie tänavakividele parim ja kauakestev lõpptulemus. Tänavakivide puhastus võib tekitada palju samblajääke, pori ja muud mustust — kõik selle viime ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks tänavakivide pesule teostame ka palju muid survepesutöid.

Pretensioonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksu.