Efranpuhastus.ee veebilehel toimuvad hooldustööd. Vabandame ebamugavuste pärast. 


Miks valida profesionaalne survepesuteenus terrassi puhastamiseks?

Kui terrass on ilus, siis on seal palju meeldivam veeta grilliõhtuid, päevitada või muudmoodi aega veeta. Aja möödudes kogub pind erinevat mustust ja kaotab oma esialgse värvi. Terrassi puhtana hoidmine on oluline, et see ei saaks jäädavaid kahjustusi. Ilusamate ilmade saabudes oleks õige aeg teostada oma terrassi puhastust, et see suveks ilus välja näeks. Puhastamist on võimalik ka ise teha, kuid professionaalse survepesu palkamisel on mitmeid eeliseid. 

Siin on peamised eelised, miks lasta see töö teha ära profesionaalidel.

  •  Parem ja kauakestvam tulemus 

Kui plaanite terrassi pesemist, soovite kindlasti parimaid tulemusi. Professionaalsed pesijad töötavad regulaarselt survepesuseadmetega, mistõttu oskavad neid kasutada efektiivsemalt.

Professionaalsel ettevõttel on suurem kogemus survepesuritega, rohkem seadmeid ja saab kindel olla, et need on kvaliteetsed. Kindlasti saab endalegi koju rentida survepesurit, kuid tulemus sõltub suuresti ka sellest, kuidas seda kasutada.

  • ohutus

Üks olulisemaid asju, mida inimesed terrassipesu isetegemise kaalumisel unustavad on ohutus. Jah, võite läbida juhised ja järgida soovitusi, kuid survepesuri valesti kasutades võib see olla äärmiselt ohtlik. Mõne sekundilisest tähelepanematust võib tekkida masinale tõsiseid kahjustustusi. Lisaks on võimalus ka endale viga teha, sest vesi tuleb survepesurist väga suure jõuga, mis võib põhjustada erinevaid vigastusi. 

Professionaalsete firmade töötajatel on väljaõpe, oskused ja turvavarustus, mis aitavad neil neid vigastusi vältida. Riskimise asemel on soovitatav palgata professionaal seda tööd tegema.

  • Vältige kahjustusi

On ütlematagi selge, et survepesur on väga võimas masin, kuna vesi väljub ülimalt suure rõhu all. Ehkki rõhk on see, mis võimaldab seadmetel rasket määrdumist ja sodi eemaldada, võib seda valesti kasutades kahjustada Teie terrassi. Puhastusfirmade spetsialistid teavad, kuidas vältida terrassil tekkida võivaid mitmesuguseid kahjustusi.

Kuna teil on survepesuriga töötamisel vähe kogemusi või pole seda, siis on päris suur võimalus terrassi kahjustada. Kui palkate professionaalseid teenuseid, saate endale inimese, kes teab, milliseid vahendeid tööks kasutada ja teab erinevaid tehnikaid nõuetekohase puhastamise kindlustamiseks, vältides samal ajal pinna kahjustamist.

Loe meie pakutava terrassi ja rõdu puhastuse kohta rohkem siit.

Terrassi hooldamine