Terrasside ja rõdude puhastus

Miks on terrasside ja rõdude puhastus oluline?

Terrassi ja rõdu pinnad koguvad talvekuudel palju mustust ja sodi ning kaotavad oma värvi. Terrasside ja rõdude korrapärane puhastus on oluline, et pind ei hakkaks lagunema. Halvasti ja vähe hooldatud terrass ja rõdu muutub kiiresti roheliseks ja kogub järjest rohkem enda peale mustust ja hallitust. Kui terrassi ümbrusesse on hakanud kasvama üleliigne muru, siis selle kontrolli alla saamisega aitavad meid Murumehed. Oluline on teha terrasside ja rõdude puhastust õigesti, et eemaldada kõik mustus, mis võimalik ja mitte tekitada lisakahjustusi. 

Kuidas tuleks puhastada terrasse ja rõdusid?

Terrasside ja rõdude puhastamisel parima tulemuse saamiseks tuleb see teostada õigete pesuvahendite ja masinatega. Kõige efektiivsem viis terrasside ja rõdude puhastamiseks on survepesu. Pesta tuleb väga hoolikalt ja õigesti, et ei kahjustaks ümbritsevaid pindasid, taimi ja muru. 

Miks usaldada meid oma terrassi või rõdu puhastama?

Meie teostatav puhastus terrassidele ja rõdudele eemaldab tõhusalt pinnale kogunenud mustuse ja paneb teie rõdu või terrassi uuesti särama. Kasutame kvaliteetseid pesuvahendeid ja masinaid ning tegutseme professionaalselt, et tagada teie terrassile või rõdule kvaliteetne ja kauakestev lõpptulemus. Terrasside ja rõdude pinnad on erinevad ja me saame aidata teid kõigi erinevate terrasside ja  rõdude puhastamisega. Terrassi puhastamisel tekib palju mustuste jääke ja nende ära viimisega aitab meid Kaubataxo. Lisaks terrasside ja rõdude puhastamisele teostame ka palju muid survepesutöid. 

Pretensioonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.