Terrasside ja rõdude puhastus

Mõtle, kui mõnus on kevadise päikesega puhtal terrassil grillida

Terrassi hooldamine
Terrassi-hooldus-Efran-Puhastus

Mis juhtub hooldamata terrassiga?

Kuidas tuleks terrassi hooldada?

Puhastusainetega tuleb olla väga ettevaatlik, paljud vahendid võivad rikkuda ümbritsevat muru või muud pinda. Samuti tuleb töö tegemiseks valida sobivad harjad, mis sõltub mustusastmest ja puidu kvaliteedist.

Terrassi puhastastamiseks ja õlitamiseks peab olema kuiv ilm, kui pind pole täielikult kuivanud võib juba väike vihm pinna ära rikkuda. Õlitamise ajaks ei tohiks öine temperatuur langeda alla +10 kraadi. Samuti ei tohiks olla liiga palav, kuna siis kuivab õli väga kiiresti ja pind võib jääda laiguline. 

Kui terrassi pole pikalt hooldatud, siis on vaja väga põhjalikult kõik kogunenud mustus maha hõõruda ja siis kanda pinnale kaks kihti kvaliteetset õli. Kui suur hooldus on tehtud, siis mõned aastad piisab kergest pesust ja ühest kihist õlist.

paadisilla puhastus; survepesu; terrassi õlitamine

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
efran puhastus

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama.