Efranpuhastus.ee veebilehel toimuvad hooldustööd. Vabandame ebamugavuste pärast. 

Betoonpindade puhastus

Professionaalse kuumavee survepesuriga lööme Sinu hoovi särama!

tänavakivide puhastamne
hooldamata tänavakivid

Mis juhtub hooldamata tänavakividega?

Kuidas tuleks tänavakive puhastada?

Kemikaalidega tuleb olla alati väga ettevaatlik ja arvestada ümbritsevaga. Tänavakivide puhastamiseks kasutatavad kemikaalid võivad olla väga mürgised ümbritsevale murule ja taimedele. 

Kõige parema tulemuse saab, kui pesta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse kivi sees. Samuti tuleb sellise aparaadiga olla väga tähelepanelik, et ei rikuks ära muru või muud lähedal olevat pinda. 

Äsja pestud tänavakividel tuleb lasta täielikult kuivada ja peale seda võimalikult kiiresti panna vahedesse uus kuiv liiv, et takistada samblal hea kasvupaiga tekkimist.

tänavakivide puhastamine

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
efran puhastus

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama. 
Betoonpindade puhastus

Miks on betoonpindade puhastus oluline?

Betoonile jäävad aja möödudes külge kemikaalid, hallitus, õlid, muda, rasvad, nätsud ja muu mustus. See kõik põhjustab pinna kiiret kulumist, mis omakorda kahjustusi ja teeb pinna väljanägemise inetumaks. Betoonpindade puhastamine muudab maja pinna palju heledamaks ja puhtamaks. Kui maja äärde on kasvanud üleliigne muru, siis selle eemaldamisega aitavad meid Murumehed.

Kuidas tuleks betoonpindasid puhastada?

Betoonpindade puhastamisel parima ja kauakestva tulemuse saamiseks tuleb seda teostada õigete pesuvahendite ja masinatega. Valede kemikaalide kasutamine võib kahjustada betoonpinda jäädavalt. Korralik puhastus vähendab sodi ja mustuse edasise kogunemist võimalust. 

Miks usaldada meid enda betoonpindu puhastama?

Regulaarne betoonpindade puhastus pikendab betooni eluiga ja muudab selle ka palju ilusamaks. Tihti ei ole betoonpinna määrdumine väga nähtav kuna mustus vetikad ja muu sodi koguneb sinna pika aja jooksul. kuid siiski on värskelt pestud betoonil ja eelneval suur vahe. Meie teostatav betoonpindade puhastus on turvaline ja efektiivne. Puhastame hoolikalt pinna kõigest mustusest ja takistame hallituse kasvu. Saame eemaldada ka kõige suuremad plekid, sealhulgas õli ja värvi. Betoonpindade puhastamisel võib tekkida palju mustusejääke, mille viime ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks betoonpindade pesule teostame ka palju muid survepesutöid

Pretensioonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.