Betoonpindade puhastus

Betoonpindade puhastus professionaalse kuumavee survepesuriga lööb Sinu betoonpinnad särama!

betoonpindade-puhastus; betoonpindade-puhastus-efran; betoonpindade-pesemine; betoonpindade-pesemine-efran
betoonpindade-survepesu; betoonpindade-pesemine

Mis juhtub hooldamata betoonpindadega?

Betoonpindade puhastus - meetodid!

On oluline, et betooni pesuks kasutataks ka puhastusaineid, sest ilma nendeta puhtaks pestes võib mustus väga kiiresti tagasi tulla. Kasutame vaid parimaid vahendeid turul, seega usalda meid. Loodussõbralikumale kliendile leiame ka alternatiivse lahenduse betoonpinna pesemiseks. 

Kõige parema tulemuse saab, kui pesta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse pinna sees. Võimsa masinaga tuleb alati ka hoolikas olla, et ei laseks liiga lähedalt, mis võib pinda praod teha. Tänu meie laiale tehnikapargile, millega toetavad meid mitmed koostööpartnerid nagu  Puhastusimport OÜ ja  Stokker AS, saame võtta arvesse erinevate betoonpindade vastupidavust ja kliendi vajadusi. Nii saavutame kõrgeima kvaliteedi teenuse osutamisel

betoonpindade-puhastus-efran-oü;

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov ja välispinnad kevadeks särama koos meiega. Ära jää hiljaks ja võta ühendust juba nüüd.  

Betoonpindade puhastus