Betoonpindade puhastus

Miks on betoonpindade puhastus oluline?

Betoonile jäävad aja möödudes külge kemikaalid, hallitus, õlid, muda, rasvad, nätsud ja muu mustus. See kõik põhjustab pinna kiiret kulumist, mis omakorda kahjustusi ja teeb pinna väljanägemise inetumaks. Betoonpindade puhastamine muudab maja pinna palju heledamaks ja puhtamaks. Kui maja äärde on kasvanud üleliigne muru, siis selle eemaldamisega aitavad meid Murumehed.

Kuidas tuleks betoonpindasid puhastada?

Betoonpindade puhastamisel parima ja kauakestva tulemuse saamiseks tuleb seda teostada õigete pesuvahendite ja masinatega. Valede kemikaalide kasutamine võib kahjustada betoonpinda jäädavalt. Korralik puhastus vähendab sodi ja mustuse edasise kogunemist võimalust. 

Miks usaldada meid enda betoonpindu puhastama?

Regulaarne betoonpindade puhastus pikendab betooni eluiga ja muudab selle ka palju ilusamaks. Tihti ei ole betoonpinna määrdumine väga nähtav kuna mustus vetikad ja muu sodi koguneb sinna pika aja jooksul. kuid siiski on värskelt pestud betoonil ja eelneval suur vahe. Meie teostatav betoonpindade puhastus on turvaline ja efektiivne. Puhastame hoolikalt pinna kõigest mustusest ja takistame hallituse kasvu. Saame eemaldada ka kõige suuremad plekid, sealhulgas õli ja värvi. Betoonpindade puhastamisel võib tekkida palju mustusejääke, mille viime ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks betoonpindade pesule teostame ka palju muid survepesutöid

Pretensioonid

Pretensioonide korral palume neist teada anda töö teostamise päeval, et saaksime võimalikult kiiresti tekkinud probleemi üle vaadata ja lahendada.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.