Veerennide puhastamine

Veerennide puhastamine, st lehtede ja muu mustuse eemdaldamine on oluline, et vihmavee kehv äravool ei kahjustaks maja fassaadi ning renn ei muutuks raskuse tõttu Sulle ohtlikuks

Veerennide-puhastamine; veerennide-puhastus; veerennide-loodimine;
veerenni-hooldus; veerenni-puhastus; veerenni-loodimine

Mis juhtub, kui vihmaveerenne mitte hooldada?

Veerennide puhastamine nagu professionaal:

Lehed, muld, muda ja kõik muu, mis renni kinni on jäänud võivad maja fassaadi väga hullusti määrida, kui neid valesti sealt välja võtta. Kõige turvalisem on kasutada spetsiaalset imurit, mis tõmbab kõik mustuse koos veega rennist välja. 

Kui rennid on pikalt puhastamata, siis suure raskuse tõtta võivad nad ühenduskohtadest lahti murduda ja siis tuleks nad uuesti loodida ja kinni panna. Alati tuleb peale puhastamist testida, et vihmaveetoru poleks umbes, tihti tuleb see eraldi lahti võtta ja seest kogu mustus eemaldada. 

Mitte kunagi ära roni ilma vastava varustuse ja oskusteta kõrgete objektide otsa! Meie väljaõppe saanud meeskond teab kuidas käituda ka kõige keerulistemates situatsioonides. 

vihmaveerennide-puhastus; lehtede-eemaldus; vihmaveerennide-remont

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama.