Katuse pesemine

Katuse pesemine kuumavee survepesuriga annab sinu katusele märgatavalt pikema eluea

katuse-pesemine; katuse-puhastus; katuse-pesemine-tööstusalpinism; kõrgtööd;
katuse-pesemine-efran; katuse-hooldus; katusepesu;

Mis juhtub hooldamata katusega?

Kuidas katuse pesemine käib?

Katusematerjalid tahavad erinevaid puhastusaineid, valesid kemikaale kasutades võib olukord hoopis hullemaks minna. 

Kõige parema tulemuse saavutamiseks tuleb katuse pesemine ette võtta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse kõige paremini. Samuti tuleb sellise aparaadiga olla väga tähelepanelik, et ei laseks suure survega kohtadesse kuhu ei tohi, näiteks praod katuses, fassaad. 

Mitte kunagi ära roni ilma vastava varustuse ja oskusteta kõrgete objektide otsa! Meie meeskonnal on vastav väljaõppe ja seda tõendavad sertifikaadid, seega saad meid kõrgtöödega usaldada. 

Katuse-puhastus; katuse-survepesu; sambla-eemaldus; katuse-taastamine

Mida katusepesu teenus sisaldab?

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama.