Fassaadi puhastus

Fassaadi puhastus professionaalse kuumavee survepesuriga lööb maja välisfassaadi särama!

fassaadi-puhastus; fassaadi-pesu; fassaadi-puhastamine; fassaadi pesemine
Fassaadi-pesemine; fassaadi-puhastamine; fassaadi-pesu; fassaadipesu

Mis juhtub hooldamata fassaadiga?

Fassaadi puhastus - ABC:

Fassaadi puhastus survepesuriga on spetsifiiline ning eeldab väga häid tehnilisi teadmisi.  Näiteks tuleb olla tedlik, millise survega võib teatud fassaadi pesta. Samuti tuleb olla väga ettevaatlik, et ei laseks kuskile ühenduskohtade või liistude vahele vett, see võib fassaadi kahjustada. See-eest on oluline valida kvaliteetne tehnika, et saavutada parim tulemus. Tehnikapargiga aitab meid koostööpartnerina Stokker AS

Enamasti on iga fassaadimaterjali jaoks erinev puhastusvahend. Mõned vahendid tahavad lisaks ka pinna sisse hõõrumist, aga mõnele piisab lihtsalt veega maha loputamisest. Loodussõbralikumale kliendile leiame vajadusel ka alternatiivsed puhastusvahendid, millega tulemus jääb imeline

fassaadi-survepesu; fassaadi-taastamine; tänavakivide-survepesu

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama.