Efranpuhastus.ee veebilehel toimuvad hooldustööd. Vabandame ebamugavuste pärast. 

Fassaadi puhastus

Professionaalse kuumavee survepesuriga lööme Sinu hoovi särama!

tänavakivide puhastamne
hooldamata tänavakivid

Mis juhtub hooldamata tänavakividega?

Kuidas tuleks tänavakive puhastada?

Kemikaalidega tuleb olla alati väga ettevaatlik ja arvestada ümbritsevaga. Tänavakivide puhastamiseks kasutatavad kemikaalid võivad olla väga mürgised ümbritsevale murule ja taimedele. 

Kõige parema tulemuse saab, kui pesta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse kivi sees. Samuti tuleb sellise aparaadiga olla väga tähelepanelik, et ei rikuks ära muru või muud lähedal olevat pinda. 

Äsja pestud tänavakividel tuleb lasta täielikult kuivada ja peale seda võimalikult kiiresti panna vahedesse uus kuiv liiv, et takistada samblal hea kasvupaiga tekkimist.

tänavakivide puhastamine

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
efran puhastus

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama. 
Fassaadi puhastus

Miks on fassaadi puhastus oluline?

Maja välisfassaadi seisukord on üks suurimad tegureid mis kujundab esmamuljet teie kodust külalistele, naabritele või kasvõi potentsiaalsetele ostjatele kui peaksite plaanima oma kodu müüa. Regulaarne fassaadi puhastus aitab aja möödudes oma esialgse hiilguse ja puhtuse kaotanud fassaadi uuesti ellu äratada.

Miks usaldada meid oma  fassaadi pesema?

Võtame arvesse teie maja fassaadi liiki, vanust ja seisukorda suudame teile pakkuda parimat võimalikku lahendust teie kodu  ilme värskendamiseks. Peale seinalt mustuse, vetikate, tolmu ja sambla eemaldamist kanname pinnale ka kindlasti fassaadi kaitsevahendi mis eemaldab kõige viimase mustuse ja loob pinnale kaitsva kihi mis aitab teie kodu väärikust kõrgel hoida veel mitmeid pikki aastaid. Fassaadi puhastamisel võib tekkida palju mustusejääke, mille viime ise ära ja sellega aitab meid Kaubataxo. Lisaks fassaadipesule teostame ka palju muid survepesutöid.

fassaadi puhastus; fassaadi survepesu; fassaadi taastamine; tänavakivide survepesu

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Vastame Teie kirjadele 12 tunni jooksul.