Tänavakivide puhastamine

Tänavakivide puhastamine kuumavee survepesuriga lööb Sinu hoovi särama!

tänavakivi-puhastamine; tänavakivi-survepesu; tänavakivide-survepesu
tänavakivide-puhastus; tänavakivi-puhastus; tänavakivide-survepesu

Mis juhtub hooldamata tänavakividega?

Tänavakivide puhastamine nagu professionaal

Kemikaalidega tuleb olla alati väga ettevaatlik ja arvestada ümbritsevaga. Tänavakivide puhastamiseks kasutatavad kemikaalid võivad olla väga mürgised ümbritsevale murule ja taimedele. 

Kõige parema tulemuse saab, kui pesta kuumavee survepesuriga. See tapab sambla juured ja lagundab mustuse kivi sees. Samuti tuleb sellise aparaadiga olla väga tähelepanelik, et ei rikuks ära muru või muud lähedal olevat pinda. 

Äsja pestud tänavakividel tuleb lasta täielikult kuivada ja peale seda võimalikult kiiresti panna vahedesse uus kuiv liiv, et takistada samblal hea kasvupaiga tekkimist. Liivaga aitavad meid mitmed, kuid nimekaim võiks olla K-Rauta.

tänavakivide-puhastamine; tänavakivi-puhastus; tänavakivide-survepesu; survepesu

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Teen Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama. 

Tänavakivide puhastamine