Ehitusalpinism

Ehitusalpinism on kiire ja kompaktne lahendus probleemile, mis asub liiga kõrgel või kitsas kohas, et ligi pääseda mistahes töödeks

akende pesu kõrghoonetel
tööstusalpinism; ehitusalpinism-efran; ehitusalpinism-kõrgtööd; kõrgtööd-efran-puhastus;

Ehitusalpinism - peamised ülesanded:

Kuidas saab ehitusalpinism Sulle abiks olla?

Kõrgtööde teostamiseks ei ole vaja tuua kohale tõstukit või paigaldada tellinguid. Seevastu tuleb kõrgtööde osutamiseks läbida põhjalik alpinistidele suunatud koolitus, mille alusel väljastatakse taotlejale tema pädevust tõendav sertifikaat. Meie meeskond on vastava väljaõppega, seega muretsemiseks pole põhjust. 

Tänu kogenud spetsialistidele ja heale varustusele, saame töid teostada igal pool ja igal ajal. Pääseme ligi nii kitsaste hoonete akendele, fassaadile kui ka katustele. Vastupidiselt eelnevale ei ole paljudes kohtades võimalik teostada näiteks kõrghoonete aknepesu tõstukiga justnimelt kitsuse tõttu majade vahel. Tööstusalpinismi teenuseid saad tellida meie juurest ja kohe.

Ehitusalpinismi suurimaks eeliseks on kompaktsus, tänu millele saame liigelda kõrgustes palju mugavamalt ja kiiremalt, kui samat tööd tehes näiteks tõstukilt või tellingutelt. 

mahutite puhastamine
tööstusalpinism; ehitusalpinism-efran; ehitusalpinism-kõrgtööd; kõrgtööd-efran-puhastus;

Mida köisligipääsu teenus sisaldab?

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov ning välispinnad aastaringselt särama ja loo esteetiline keskkond, kus on hea olla.