Lumekoristus katuselt

Lumekoristus katuselt on ohtlik! Enneta õnnetusi ja lase töö teostada spetsialistidel.

lumekoristus-katuselt; katuse-lumekoristus; lumekoristus-katustelt; ehitusalpinism; kõrgtööd
Lumekoristus-katuselt; katuselt-lumekoristus; lumekoristus-katustelt; ehitusalpinism; kõrgtööd-efran

Miks on lumekoristus katuselt oluline?

Miks tellida katuselt lumekoristus spetsialistidelt?

Kogenud kõrgtööde spetsialistid teavad, kuidas teostada töö korrektselt ja turvaliselt. Pääseme ligi igat tüüpi katusele. Seejuures teostame töid ääretu põhjalikkuse ja turvalisusega.

Kõik meie töötajad kasutavad nõuetekohast julgestusvarustust ja omavad kõrgtööde väljaõpet. Lisaks turvame töö teostamise ajal ära hoone alumise osa. Uste juures ja läbikäigukohtades on meil eraldi valvur, kes hoiab toimuval silma peal.

Tänu meie pikaajalisele tegutsemisele kõrgtööde valdkonnas omame teadmisi katuse remondist ja selle hooldusest. Seega oskame näha, kui katus vajab kõpitsemist või kiiret reageerimist ohu ära hoidmiseks.

lumekoristus-katustelt; katuse-lumekoristus; kõrgtööd-efran-puhastus; ehitusalpinism;
jääpurikate eemaldamine

Mida teenus sisaldab?

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama.