Lumekoristus katuselt

Lumekoristus katuselt on ohtlik! Tutvu meie sertifitseeritud meeskonna ja teenusega. 

lumekoristus-katuselt; katuse-lumekoristus; lumekoristus-katustelt; ehitusalpinism; kõrgtööd
Lumekoristus-katuselt; katuselt-lumekoristus; lumekoristus-katustelt; ehitusalpinism; kõrgtööd-efran

Miks on oluline katust lumest puhastada?

Miks tellida katuselt lumekoristus spetsialistidelt?

Kogenud kõrgtööde spetsialistid teavad, kuidas on kõige parem lund lükata sõltuvalt katuse materjalist ja kaldest. Pääseme ligi igale poole tänu alpinistide suunatud väljaõppe saanud meeskonnaliikmetele. Seejuures teostame töid ääretu põhjalikkuse ja turvalisusega.

Kõrgtöid tohivad teha ainult vastava väljaõppega spetsialistid. Alati tuleb olla köiega kinni, kasutadeks selleks spetsiaalset varustust. Lumelükkamise ajal peab keegi alati all valves olema, et keegi vigastada ei saaks. 

Tänu meie pikaajalisele tegutsemisele kõrgtööde osutamise valdkonnas omame ka teadmisi katuseremondist ja -hooldusest. Seega oskame näha kui katus vajab kõpitsemist või kiiret reageerimist ohtliku ära hoidmiseks.  

lumekoristus-katustelt; katuse-lumekoristus; kõrgtööd-efran-puhastus; ehitusalpinism;

Klientide tagasiside

Väga kiirelt ja tõesti hästi sooritatud töö. Poleks eales uskunud, et saan enda vanad tänavakivid sedavõrd läikima! Kindlasti soovitan ka teistele.
Age
Poisid teevad head tööd! Olin varasemalt mitmelt teenusepakkujalt küsinud pakkumist paadisilla hoolduseks, kuid vastuseks soovitati asendada vanad lauad uutega, kuna neid taasada ei olevat võimalik.

Efran OÜ võttis töö kindlameelselt ette ja juba paari päeva pärast oli paadisild nagu uus. Säästsin tänu neile kopsaga summa raha.
Tanel
Tenn Efran OÜ-ga juba kolmandat aastat koostööd ning siiani pole kordagi pidanud pettuma. Töö saab alati õigeaegselt tehtud ja ootamatuid üllatusi ei esine. Soovitan!
Siim
survepesu; survepesu-efran; efran-puhastus-kontakt; efran-kontakt; efran-meist-kontakt

Broneeri aeg kohe!

Ole naabrist kärmem ja löö oma hoov kevadeks särama.