Kõrgtööd Tallinna Loomaia ekstreemsetes tingimustes

kõrgtööd Tallinna Loomaaias

Lugu kõigile loomasõpradele ja seiklushimulistele! Seekord viis töö meid kõrgtööde maailma, otse Tallinna Loomaaia südamesse. Meil oli võimalus võtta ette väljakutse, mis ei sobi nõrganärvilistele – vihmutite vahetus Kagu-Aasia vihmametsa majas, kus temperatuur kõikus 28-35 kraadi ja õhuniiskus ulatus uskumatu 85%ni! Lisaks põnevale ülesandele olime ümbritsetud lendkoertest, kes tegid meie töökeskkonna veelgi väljakutsuvamaks.

kõrgtööd Tallinna Loomaaias

Kagu-Aasia vihmametsa maja on üks Tallinna Loomaaia tähtsamaid atraktsioone, kus külastajad saavad kogeda troopilise vihmametsa eksootilist atmosfääri ning tutvuda selle ainulaadse elusloodusega. Ent nagu igas hoones, vajavad ka siinse metsa elanikud mugavat ja stabiilset keskkonda. Just sel põhjusel oli meie missiooniks vahetada välja vihmutid, mis tagavad piisava niiskuse ja temperatuuri, mis on vajalik nende eriliste loomade heaoluks.

Vihmutite vahetus osutus tehniliselt keerukamaks kui algselt ootasime. Kuum ja ekstreemselt niiske kliima ja lendkoerad, kes meid ümbritsesid, pakkusid omaette väljakutset. Meie meeskonna jõupingutuste tulemusena said vihmutid edukalt vahetatud, tagades loomadele mugava keskkonna nende elutegevuse jätkamiseks.

kõrgtööd Tallinna Loomaaias
kõrgtööd Tallinna Loomaaias

See kogemus oli meile mitte ainult tehniline väljakutse, vaid ka võimalus saada lähemalt tuttavaks loomade hooldamise keerukusega ning mõista nende elukeskkonna olulisust.

Kokkuvõttes võib öelda, et kõrgtööd Tallinna Loomaaia Kagu-Aasia vihmametsa majas olid tõeliselt unustamatu kogemus. See pakkus meile põnevat väljakutset töötada ekstreemsetes tingumustes. Oleme tänulikud, et saime anda panuse nende imeliste loomade heaolusse ning jääme ootama järgmist seiklust, mis toob meid uute väljakutsete ja võimalustega silmitsi.

Vajad abi võimatuna näiva ülesandega? Võta julgus kokku ja anna meile sellest teada. 🙂

Tel: 5568 3352

info@efranpuhastus.ee

postitused