Kas kuumavee survepesuga kaasnevad varjatud lisakulud?

Kuumavee survepesu lisakulud

Kuumavee survepesu on üha populaarsem teenus koduomanikele ja ettevõtetele, kes soovivad kiiret ja tõhusat viisi pindade puhastamiseks. Ent paljud inimesed muretsevad, et selle mugavuse eest tuleb kuu lõpus kopsakat arvet maksta. Kas see vastab tõele? Uurime lähemalt.

Klient: “Kas kuuma veega pesemisel pean andma enda kraanist tuleva kuuma vee? See on ju kallis?!?

Üks levinumaid arusaamu on see, et kuumavee survepesu teenus toob kaasa kõrged kulud, eriti võrreldes tavalise külma veega pesemisega. Tegelikkus aga võib üllatada. Enamik kuumavee survepesureid on varustatud spetsiaalse diiselkatlaga, mis kütab majapidamisest saadava külma vee diisli abiga kuni 150-kraadiseks veeks. See tähendab, et kliendid ei pea muretsema, kas kuuma vee kasutamine suurendaks nende arveid võrreldes külmavee survepesuriga.

Oluline on mõista, et kuuma vee kasutamine survepesus on oluliselt tõhusam mitmete pindade ja mustuse tüüpide puhul, mis võib kokkuvõttes pikendada puhastatava pinna eluiga. Samuti jääb kuuma veega pestes lõpptulemus kenam ja pestud pind kestab kauem puhtana. (loe lähemalt miks: https://efranpuhastus.ee/tavaline-survepesu-vs-kuumavee-survepesu/)

Kuigi esmapilgul võib tunduda, et kuumavee survepesu toob kaasa lisakulud, siis tegelikkuses võib see teenus olla mõistlik investeering, mis tagab paremad ja pikaajalisemad tulemused. Seega, kui otsustate kasutada kuumavee survepesu teenust, võite olla kindel, et see ei mõjuta oluliselt teie eelarvet.

NB! Artikkel ei garanteeri, et kõik kuumavee survepesuteenuse pakkujad kasutavad vee kütmiseks diiselkatlaid! Küll aga saame kindlad olla, et Efran OÜ meeskond seda teeb ning suudab Sinu pinnad ilma varjatud üllatusteta puhastada.

Soovid välispindade hooldust? Kliki alloleval teenusel

Viska pilk peale meie tegevusele ka Facebookis

postitused