Tavaline survepesu VS kuumavee survepesu – mille poolest need erinevad?

Tavaline survepesu vs kuumavee survepesu

Tihtipeale tundub välispindade pesu survepesuriga niivõrd lihtne töö, et haara survekas ja tee ära. Töö käigus aga avastad, et millegipärast ei kulge asi nii ladusalt nagu internetist nähtult… Põhjus on survepesuris. Tavaline survepesur on oluliselt väiksema võimsusega ja puhastab pindasid külma veega. Teenusepakkujad kasutavad tavalise külmavee survepesurite asemel kõrgekvaliteetset kuumavee survepesu meetodit. Toome välja punktid, miks on kuumavee survepesu oluliselt tõhusam meetod välipindade puhastamiseks.

  • Tõhusam rasva ja õlide eemaldamine.
  • Pinnad saavad kuuma vee abil kiiremini puhtaks.
  • Kuum vesi (kuni 150kraadi) hävitab tõhusalt pinnal olevad mikroobid ja bakterid
  • Vähem kemikaale – üldjuhul piisab pinna puhastamiseks puhas kum vesi. Kemikaale kasutatakse raskematel juhtudel.
  • Paremad tulemused raskesti eemaldatavate plekkide korral.
  • Kuum vesi tungib sügavamale sambla juureni

Kasutame töö teostamiseks alati kõrgekvaliteetseid kuumavee survepesureid. Seega võid kindel olla, et pildil kujutatud triibulist katust Teile ei jää.

Ühtlasi tuleme kliendi soovidele vastu ja peseme ka ainult külma veega, kui läheduses on taimed või muud kuumust kartvad objektid.

Selleks, et lugeja valesti aru ei saaks lisame juurde, et tõepoolest külma veega pestes on võimalik sarnane tulemus saavutada, kui Sul on eriliselt võimas külmavee survepesur, aga see võtab julgelt kaks korda kauem aega ja tekitab suuremat kahju pestavale pinnale. Lisaks pead välja kannatama kaks korda pikema survepesu müra. Kokkuvõtteks kes sooviks, et teenusepakkuja on tema katusel kaks korda kauem ja häirib oma toimetustega teiste vaba aja veetmist?

PS! Pildil kujutatud vasakpoolne katus sai avastatud, kui klient kutsus meid veerennide puhastus teostama.

Oleme abiks survepesutöödel

Kontakt

5568 3352

info@efranpuhastus.ee

www.efran.ee

postitused