5 punkti, miks peaks iga koduomanik regulaarselt enda terrassi hooldama

terrassi puhastus; terrassi survepesu; survepesu; terrassi õlitamine; terrassi taastamine

Kui oled koduomanik, on Sul palju vastutusi alates muru hooldamisest kuni vihmaveerennide puhastamiseni. Kuid üks ala, mis sageli unarusse jäetakse, on terrass. Terrass on välistingimustes olev ruum, mida saab kasutada lõõgastumiseks, meelelahutuseks või isegi tööruumina. Oluline on hoida seda puhtana ja hästi hooldatuna.

Siin on mõned põhjused, miks iga koduomanik peaks oma terrassi regulaarselt puhastama laskma.

1. Ennetab kahjustusi – Aja jooksul võib teie terrassile koguneda mustus, prügi ja isegi hallitus. Selle kogunemine võib põhjustada kahjustusi teie terrassi pinnale ning võib viia pragude, värvimuutuste ja isegi lekkedeni. Regulaarsel terrassi puhastamisel saate vältida nende kahjustuste tekkimist ja pikendada oma terrassi eluiga.

2. Parandab välimust – Puhas ja hästi hooldatud terrass võib lisada teie kodule väärtust ja parandada selle välimust. Must terrass võib kriipida silma ja kahjustada teie kodu üldilmet. Regulaarne puhastamine aitab hoida teie terrassi parimas seisukorras ja muuta see meeldivamaks ruumiks, kus aega veeta.

3. Parandab ohutust – Must ja hooletusse jäetud terrass võib põhjustada vigastusi, eriti kui see muutub märjaks ja libedaks. Regulaarne puhastamine aitab eemaldada sambla, vetikad ja muu mustuse, mis võivad teie terrassi libedaks ja ohtlikuks muuta. Terrassi puhtana hoides saate vähendada õnnetuste ja vigastuste riski.

4. Säästab raha – Terrassi regulaarne puhastamine ja hooldamine võib pikas perspektiivis säästa raha. Õigeaegne terrassi hooldamine aitab vältida kalleid remonditöid või isegi terrassi asendamist. Terrassi puhtana hoidmine võib samuti aidata vältida umbrohu ja muude soovimatute taimede kasvu, vähendades kalleid umbrohutõrje protseduure.

5. Loob meeldivama ruumi – Teie terrass on koht, mis on mõeldud toredaks aja viitmiseks – olgu siis raamatut lugedes või õhtusööki korraldades. Puhas ja hästi hooldatud terrass võib luua teile ja teie külalistele meeldivama keskkonna. Regulaarsel terrassi puhastamisel saate tagada, et see on alati parimas seisukorras. 

Kokkuvõtteks võib öelda, et terrassi regulaarne puhastamine ja hooldus on majaomanikuks olemise oluline osa. Kui võtate aega oma terrassi puhtana ja heas korras hoidmiseks, saate vältida kahjustusi, parandada selle välimust, ohutust, säästa raha ja luua nauditavama ruumi. Seega, kui te seda veel teinud ei ole, lisage kindlasti regulaarne terrassipuhastus oma majapidamistööde nimekirja.

Kui sul endal niigi aega napib ja soovid vaba aega kuidagi muudmoodi veeta, siis võta meiega ühendust. Teostame terrassi hoolduse kiirelt ja korralikult.

Võta ühendust:

5592 6918

info@efranpuhastus.ee

Teostame töid Tartumaal ja Harjumaal

postitused